Джуліані надав докази змови між демократами США та українськими посадовцями (документ)

  • Рудольф Джуліані оприлюднив листування між представниками Національного комітету Демократичної партії США
  • Адвокат отримав доступ до електронних листів Демократичної партії США з відкритої бази Wikileaks

Адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані оприлюднив листування між представниками Національного комітету Демократичної партії США, яке, за його словами, підтверджує факт змови між українськими посадовцями та демократами. Про це він написав у Twitter, передає Політарена.

«Цей обмін електронною поштою між Алі Чалупой і Луїсом Мірандою від 05.03.16 є одним з багатьох випадків, які доводять змову між українськими чиновниками та кампанією Клінтон», — повідомив Джуліані.

Адвокат отримав доступ до електронних листів Демократичної партії США з відкритої бази Wikileaks, які були отримані завдяки кібератаці на сервери демократів.

EGijKn3XkAUbmXF 720x575 - Джуліані надав докази змови між демократами США та українськими посадовцями (документ)

«Багато ще спускається по трубі. Я говорив із делегацією з 68 журналістів-розслідувачів з України в минулу середу в Бібліотеці Конгресу — форумі відкритого світового суспільства — вони викликали мене на програму, щоб говорити конкретно про Пола Манафорта, і я запросив Майкла Ісікова, з яким я працював минулі кілька тижнів і зв’язали його з українцями. Завтра в автономному режимі, оскільки є великий компонент Трампа, вам і Лорен потрібно знати, що вдарить у найближчі кілька тижнів, і те, над чим я працюю, ви повинні знати.

Відтоді, як я почав копатися в Манафорті, ці повідомлення щодня трапляються в моєму обліковому записі Yahoo, попри те, що часто міняю пароль», — написав демократ Алі Чалупа своєму колезі Луїсу Міранді.


  1. Трамп заявив, що слова Зеленського повинні покласти край розмовам про імпічмент.
  2. Білий дім не підтримав справу про імпічмент Трампу.
  3. У США 58% громадян підтримують розслідування проти Трампа.