ДБР розслідує справу проти ексочільника Київської облдержадміністрації (документ)

Михайло Бно-Айріян
  • ДБР розслідує справу Михайла Бно-Айріяна щодо зловживання службовим становищем
  • Ексголова Київської облдержадміністрації сприяв покупці для онкохворих лінійного прискорювача вдвічі дорожче реальної ціни
  • Михайлу Бно-Айріяну загрожує обмеження волі на строк до п'яти років

Державне бюро розслідувань проводить розслідування у справі колишнього голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна щодо зловживання службовим становищем. Про це повідомив депутат Олександр Дубінський у Facebook, передає Політарена.

«Думаю, коли ще губернатор Київської області Михайло Бно-Айріян супроводжував свою заяву про відставку пафосними рядками про «бажанні померти стоячи» — він уже знав про відкриту проти нього кримінальну справу. ДБР розслідує, як Бно-Айріян в змові з Облрадою обікрав онкохворих області, сприяючи покупці для них лінійного прискорювача вдвічі дорожче реальної ціни», — написав Дубінський.

Згідно зі статтею 191 ч.2 Кримінального Кодексу України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Бно-Айріяну, у разі доведення провини, загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


  1. Очільник Київської облдержадміністрації подав у відставку (документ).
  2. Дубінський пройшов поліграф: Не збрехав (відео).
  3. Дубінський змусив ДБР зацікавитись податками Порошенка (документ).