Дрік: люстрація — єдиний бар'єр до керівних посад для «януковичів»

Закон «Про очищення влади» — фактично єдиний закон, прийнятий після Майдану, який дав конкретні результати, — так вважає Голова ГО «Декларації під контролем», член Ради громадського контролю НАБУ Олександра Дрік. Про це вона написала у блозі для «Української правди».

«Оглядаючись на 5 останніх років я розумію, що це фактично єдиний закон, прийнятий після Майдану, який дав конкретні результати. Ніхто з „януковичів“ не був притягнутий до відповідальності „реформованими“ іменем президента Порошенка правоохоронними органами і судами. Всі новостворені антикорупційні механізми заблокували, нівелювали, дискредитували», — заявила Дрік.

За її словами, через 5 років після Революції Гідності люстрація – єдиний бар'єр, який відділяє від керівних державних посад тих, хто був частиною режиму, який розстрілював людей на Майдані і привів в Україну війну.

«Люстрація – це не про покарання і не про вироки суду. Це лише тимчасове усунення від влади тих, хто був частиною злочинної машини в умовах, коли інакше очистити це болото неможливо», — написала Дрік.