До держбюджету конфіскують понад мільйон гривень з виборчого фонду Гриценка

  • До держбюджету конфіскують 1 150 000 гривень внеску, здійсненого з порушенням до виборчого фонду Анатолія Гриценка
  • На момент перерахування коштів внескодавець мав податковий борг, тому через це додатково сплатить штраф у 1190 гривень

До держбюджету конфіскують 1 150 000 гривень внеску, здійсненого з порушенням до виборчого фонду кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. Про це повідомила пресслужба національного агентства з питань запобігання корупції, передає Політарена.

«Деражнянський районний суд Хмельницької області ухвалив рішення про конфіскацію 1 150 000 грн внеску, здійсненого з порушенням на підтримку кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка», — йдеться в повідомленні.

В НАЗК пояснили, що внесок було надано з порушенням, оскільки на момент його здійснення внескодавець мав податковий борг.

«Так, розглянувши матеріали, що надійшли від НАЗК щодо притягнення до відповідальності фізичної особи, яка порушила встановлений порядок надання фінансової підтримки для здійснення передвиборної агітації кандидата на пост Президента України, суд визнав особу винною із застосуванням штрафу у 1190 грн та конфіскації на користь держави всієї суми внеску», — повідомили в НАЗК.


  1. З виборчого фонду Кошулинського конфіскують 190 000 гривень до держбюджету.
  2. Кримській судді дали 12 років з конфіскацією майна за держзраду.
  3. Швейцарія може конфіскувати 72 мільйони франків Іванющенка.