Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

  • Андрій Деркач заявив, що оприлюднені ним документи підтверджують тиск США на НАБУ та Віктора Шокіна
  • Нардеп повідомив, що надасть докази втручання України у вибори в США в 2016 році
  • Андрій Деркач заявив, що НАБУ координувало свої дії з представниками Посольства США

Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив документи, які за його словами, підтверджують тиск співробітників Посольства Сполучених Штатів на працівників Національного антикорупційного бюро та колишнього генерального прокурора Віктора Шокіна, а також втручання українських правоохоронців у вибори в США у 2016 році. Про це Деркач заявив на пресконференції, повідомляє Політарена.

«Що сьогодні буде оприлюднено. Перше — це переписка співробітників НАБУ і посольства США за декілька років, яка є в матеріалах криміальної справи в рамках статті 111 Кримінального кодексу (державна зрада). А також документи в рамках 6 кримінальних проваджень щодо компанії „Burisma“, де фігурує екс-віце-президент США Джо Байден та його син Хантер», — заяиви Деркач.

За його словами, ці документи свідчать про цілковиту підконтрольність НАБУ окремим представникам дипломатичної місії США. Також документи підтверджують тиск посольства США на правоохоронні органи України та втручання українських правоохоронців в американські вибори 2016 року.

«Також є матеріали, що свідчать про тиск на колишнього генпрокурора Віктора Шокіна в рамках розслідування діяльності компанії Burisma», — сказав Деркач.

Нардеп повідомив, що документи йому передали журналісти-розслідувачі, які хвилюються через свою безпеку.

«Перший заступник директора НАБУ Гізо Углава через свою помічницю Поліну Чиж довгий час надавав посольству США інформацію, яка впливала на події в Україні і США. НАБУ зливала інформацію співробітникам посольства США і координувала свої дії щодо низки резонансних справ», — повідомив Деркач.

Нардеп оприлюднив службову переписку між представниками НАБУ і Посольством США.

1 1 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

Деркач зазначив, що співробітниця посольства Ганна Ємельянова робила запит до НАБУ щодо діяльності колишнього міністра екології Миколи Злочевського, який фігурує у розслідуванні щодо компанії «Burisma». За словами нардепа, Злочевський зв'язувався з Байденом та Керрі через лобістів і пропонував розділити прибутки компанії. Хантер Байден отримав понад 16,5 млн доларів.

2 2 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

3 2 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

Деркач повідомив, що записи Джуліані, які оприлюднили раніше, свідчать про те, що провадження стосовно Злочевського в 2014 році закрили через страх перед  США. Адже у записках Джуліані йшлося про розпорядження віце-президента США Байдена затримати фінансову допомогу Україні розміром 1 млрд доларів. За словами Шокіна, в нього був план щодо розслідування дільності компанії. Через це Байден вплинув на звільнення генпрокурора.

5 2 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

6 1 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

Деркач також опублікував інформацію про те, що у НАБУ консультувалися з посольством США з приводу того, як відповідати на  депутатські запити.

7 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

Деркач також заявив, що НАБУ погоджувало з Посольством США підозру  ексголові ДФС Роману Насірову.

a002bf2 12 - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

Нардеп повідомив, що НАБУ втручалося в американські вибори 2016 року, рекомендуючи співробітникам ФБР допитати телеведучого Ларрі Кінга.

kinh - Деркач оприлюднив документи, що підтверджують тиск посольства США на НАБУ

 


  1. Луценко: директор НАБУ втручався у вибори США.
  2. Луценко підтвердив, що Джо Байден шантажував Порошенка.
  3. Трамп публічно закликав Україну розпочати розслідування проти Байдена.