Денісова вимагає від Гончарука виплатити борги по зарплаті

Людмила Денісова
  • Людмила Денісова звернулася до Олексія Гончарука вжити заходів щодо виплати боргів по заробітних платах
  • Омбудсман заявила, що заборгованість із виплати заробітної плати працівникам  станом на 1 вересня 2019 року склала 2,8 мільярда грн

Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до прем'єр-міністра України Олексія Гончарука вжити заходів щодо виплати боргів по заробітних платах. Про це омбудсман повідомила у Facebook, передає Політарена.

«Сьогодні звернулася до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука вжити невідкладних заходів щодо виплати боргів по зарплаті.Через несвоєчасну та не в повному обсязі виплату заробітних плат українці змушені вдаватися до соціальних акцій протесту», — написала Денісова.

За її словами, сьогодні, у Сєвєродонецьку на Луганщині відбулася чергова акція протесту через несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств.

Омбудсман також додала, що за даними Державної служби статистики України, заборгованість із виплати заробітної плати працівникам з початку року зросла на 6,5 % і станом на 1 вересня 2019 року склала 2,8 мільярда грн.


  1. Денісова звернулася до Москалькової щодо погіршення здоров'я політв'язнів.
  2. Денісова: РФ не зверталася до України з приводу припинення переслідування в'язнів.
  3. Скандал з записами розмов суддів ОАСК: Денісова мовчить, адвокат каже — не винна.