Денісова розповіла про чергове порушення прав Вигівського у Росії

Людмила Денісова
  • Влада Російської Федерації вчергове порушила права Валентина Вигівського, погіршивши йому умови утримання у в'язниці
  • Людмила Денісова підкреслила, що співробітники в'язниці вилучили особисті речі Вигівського, а також його креслення будинку для онкохворих

Влада Російської Федерації вчергове порушила права незаконно засудженого громадянина України Валентина Вигівського, погіршивши йому умови утримання у в'язниці. Про це розповіла уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова, передає Політарена.

«Згідно з отриманою інформацією, його помістили в одиночну камеру російської в'язниці з гіршими умовами утримання. Громадянина України утримують в повній ізоляції, не даючи спілкуватися з іншими людьми. Цей факт може негативно вплинути на його психологічний стан», — зазначила Денісова.

Омбудсман підкреслила, що співробітники в'язниці вилучили особисті речі Вигівського, а також його креслення будинку для онкохворих.

«В невідкладному порядку звертаюсь до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити заходів щодо відновлення прав громадянина України, а саме забезпечити відповідні умови утримання згідно з міжнародними стандартами», — додала Денісова.


  1. Денісова досі не отримала інформації щодо пошуків зниклого судна з українцями на борту.
  2. Денісова «б'є в набат»: досі нічого не відомо про зникле з українцями судно.
  3. В Атлантичному океані зникло судно з українцями.