ДБР допитало Порошенка

  • ДБР допитувало Петра Порошенка з проводу ренаціоналізації «Приват-банку» та захоплення українських моряків у Керченській протоці
  • Петро Порошенко вважає допит в ДБР спробою тиску з боку Андрія Портнова

Слідчі Державного бюро розслідувань допитували п'ятого президента України Петра Порошенка з приводу ренаціоналізації «ПриватБанку» та захоплення українських моряків у Керченській протоці. Про це Порошенко повідомив у Facebook, передає Політарена.

"Питали щодо обставин проведення наради в Адміністрації президента, на якій обговорювали ті ризики й ті загрози, які з'явилися для країни у зв'язку з прийняттям сумнозвісного рішення Окружним судом по ренаціоналізації або скасуванню націоналізації «ПриватБанку», — заявив Порошенко.

Експрезидент також зауважив, що йому ставили питання щодо інциденту із захопленням Росією українських моряків у Керченській протоці.

Порошенко додав, що допити в ДБР — це спроба вчинення на нього тиску.

«Пан Портнов і його камарилья збирається робити тиск через Державне бюро розслідувань... Я прив'язую подію сьогоднішню з подією обшуку у колишнього голови Національного банку України Валерії Гонтаревої, спалення машини її дітей, тиску на її родину і обшуків, які проводилися в неї. ми стовідсотково праві, закон точно на нашому боці. Націоналізація була елементом захисту від грабіжницьких дій, які висмоктували з країни величезну суму грошей», — сказав експрезидент.


  1. Порошенко вкотре проігнорував допит у ДБР.
  2. Порошенко не прийшов на допит в ДБР.
  3. Порошенко запропонував провести тест на поліграфі в прямому етері свого телеканалу