Данилюк шантажував Зеленського заявами про звільнення

  • Олександр Данилюк написав заяву про звільнення з посади секретаря РНБО з метою шантажу президента України
  • Написана заява про відставку не була першою
  • Екссекретар РНБО неочікував, що президент його звільнить

Колишній секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Данилюк написав заяву про звільнення з посади секретаря з метою шантажу президента України Володимира Зеленського. Про це глава держави розповів під час пресмарафону, повідомляє Політарена.

Зеленський розповів, що Данилюк написав заяву про звільнення з посади секретаря РНБО перед поїздкою президента до США. За його словами, екссекретар РНБО через конфлікт з керівником Офісу президента Андрієм Богданом писав і раніше заяви про відставку, шантажуючи президента.

"Напевне, мені здається, він очікував, що я не підпишу його заяву. Я йому сказав: «В середині команди є непорозуміння, є твоє бачення, але мене дістала гра, що ви пишите мені заяви, а я не підписую, бо хочу, щоб ви працювали разом. Якщо ви будете ще мені писати заяви, я їх підписуватиму і звільнятиму людей», — сказав президент.

Він наголосив, що Данилюк звільнився не через ситуацію з «Приватбанком», як той пояснював своє звільнення. Зеленський зазначив, що екссекретар хотів бути прем'єр-міністром України.


  1. Зеленський: Я думав, на другий день ми будемо всіх саджати.
  2. Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото).
  3. Зеленський про протести: не треба послаблювати мене різними акціями.