Члени НАЗК вимагають зустрічі з Богданом

  • Члени НАЗК вимагають зібрати позачергове засідання агентства через відсутність його голови на зустрічі з президентом
  • Ініціатори засідання хочуть зустрітися з керівництвом Офісу Президента України, щоб розповісти про ефективність роботи НАЗК

Члени Національного агентства із запобігання корупції вимагають зібрати позачергове засідання НАЗК через відмову його голови зустрічатися з президентом України Володимиром Зеленським. Ініціатори заходу хочуть зустрітися з керівництвом Офісу Президента, щоб передати йому інформацію щодо показників роботи агентства. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила член НАЗК, колишня його очільниця Наталія Корчак.

Корчак та інших членів агентства, Станіслава Патюка та Олександра Скопича, обурило те, що очільник НАЗК Олександр Мангул не з'явився на засіданні з антикорупційної політики та не обговорив з ними свою відсутність.

«Відмова представляти Національне агентство на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики та працювати спільно з представниками Національної ради є особистою точкою зору та особистим рішенням Голови НАЗК», — написала Корчак.

Напередодні засідання члени агентства підготували інформацію та матеріали щодо ефективності роботи НАЗК, щоб представити їх президенту Зеленському. Однак через Мангула зустрітися з главою держави не вийшло. Тому Корчак та її колеги вимагають провести робочу зустріч НАЗК з керівництвом Офісу Президента України.


  1. Мангул пояснив, чому не прийшов на засідання Нацради з питань антикорупційної політики.
    2. Голова НАЗК не прийшов на президентську антикорупційну нараду.
    3. НАЗК виявило порушення у фінансових звітах 53 політичних партій.