Боротьба з «економічними вампірами»: Зеленський озвучив наступні кроки на посаді

Володимир Зеленський
  • Володимир Зеленський планує долати бідність, повертати заробітчан та військовослужбовців додому
  • Президент України наголосив на неможливості ефективної боротьби з бідністю без стрімкого економічного зростання

Президент України Володимир Зеленський планує долати бідність, повертати додому заробітчан з-за кордону та військовослужбовців з фронту. Про це він заявив під час 16-го щорічного форуму Yalta Europen Strategy (YES), повідомляє Політарена.

«Наш наступний виклик — це, як я сказав, подолання бідності, повернення наших заробітчан, заповнення ще одного стільця за родинним столом (мова йде про військовослужбовців — ред.)», — сказав він з трибуни форуму.

Водночас, президент наголосив на неможливості ефективної боротьби з бідністю без стрімкого економічного зростання.

«Для цього економіка України повинна вийти з тіні, і як би цьому не протидіяли, вибачте за таке порівняння, „економічні вампіри“, які просто бояться денного світла. Монополії, рейдерство та контрабанда повинні стати в Україні словами-архаїзмами, а право приватної власності — священним правом. Економічне зростання має стати інклюзивним, тобто його повинні відчути не декілька родин, а кожен громадянин України», — пояснив Зеленський.

Повертати заробітчан глава держави планує шляхом «подолання багаторічної корупції завдяки політичній волі та створення незалежних правоохоронних антикорупційних судових органів».


  1. Зеленський призначив нових керівників у СБУ.
  2. Савінцев: Зеленському потрібно, щоб ЦВК «позеленіла».
  3. Зеленський підписав закон про скасування недоторканності.