Бондар: Люди у районах не згодні з реформами

Віктор Бондар

Народний депутат від групи «За майбутнє» Віктор Бондар закликав Кабінет міністрів України переглянути наміри щодо скорочення кількості районних лікарень в областях, а також самих районів. Таку позицію він озвучив на засіданні Погоджувальної ради ВР, повідомила пресслужба політсили.

«Нам пропонували модель, коли з 3-4 лікарень лишиться одна на кілька районів, а на область – усього 5. Давайте проїдемося «швидкою допомогою» з маленького села в будь-якій області до лікарні ці чотири-п’ять годин. Оце і буде відповідь, чи варто скорочувати лікарні», – наголосив депутат.

Також він звернув увагу на наміри скоротити райони й лишити в Україні всього 100 райцентрів, а решту перетворити на округи.

«Що буде з тими райцентрами, які «скоротяться»? Яка буде перспектива цих міст і селищ? Згадаймо приклади, коли в радянські часи об’єднували по кілька районів, і що відбувалося з тими, які приєднали? Там, по суті, сталася деградація, досі стоять нікому не потрібні приміщення. Чи готові ми прибрати майже 300 райцентрів із карти України? » – сказав Віктор Бондар.

Крім цього, він звернув увагу на необхідність почути пояснення від уряду, що буде з тарифами на електроенергію та інші енергоносії, оскільки, попри запевнення перед виборами, що тарифи будуть зменшуватися, зараз тривають розмови про підвищення з 1 січня.

«Давайте заслухаємо уряд, що очікує нас і всіх громадян до кінця року та з 1 січня», – запропонував депутат.