Бойовики «ЛНР» не пустили на зруйнований міст у Станиці Луганській ремонтників

  • Бойовики так званої «ЛНР» продовжують саботувати початок ремонту мосту в Станиці Луганській
  • Терористи не пустили українських ремонтників на міст та відмовилися гарантувати їм безпеку під час робіт
  • Бойовики блокують відновлювальні роботи, пояснюючи це тим, що не мають детального плану робіт

Бойовики так званої «Луганської народної республіки» не пустили на міст у Станиці Луганській українських ремонтників, продовжуючи зривати попередні домовленості про відновлення мосту. Про це повідомив прес-центр ООС на своїй сторінці в Facebook.

«31 серпня 2019 року окупаційна адміністрація відмовила в доступі до зруйнованої частини мосту на ділянці розведення №1 Станиця Луганська представникам «Укртрансмосту»», — йдеться у повідомленні. 

Ремонтники змушені були покинути зазначену ділянку. За планом, наступного дня, 1 вересня, працівники «Укртрансмосту» мали розібрати та вивезти конструкції зруйнованого мосту. 

Представники української сторони спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін 1 вересня зустрілися з представниками спостережної місії ОБСЄ. Через них вони повідомили бойовиків про готовність почати ремонтні роботи. Однак представники «ЛНР» відмовилися гарантувати працівникам безпеку. Своє рішення вони обгрунтували відсутністю детального плану відновлювальних робіт. 

«Варто наголосити, що блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про цілеспрямоване не дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов’язань, пов’язаних з відновленням інфраструктури в даному районі», — зазначили в прес-центрі штабу ООС.


  1. Представники «ЛНР» прийшли у Станицю Луганську та заявили, що Станиця та Щастя належать їм (відео).
  2. ООН запустила електрокар через КПВВ «Станиця Луганська».
  3. Віталій Комарницький: Слово «кришувати» не приймаю на рівні філософії.