«Батьківщина» вимагає від президента зняти недоторканність з усіх

Сергій Власенко

Політична партія «Батьківщина» наполягає на тому, щоб президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про зняття недоторканності з усіх – президента та суддів. Про це заявив з трибуни Верховної Ради заступник голови партії Сергій Власенко, обговорюючи законопроєкт щодо скасування ухвалення закону щодо процедури імпічменту.

«Якщо внести зміни до статті 105 Конституції України,  і зняти недоторканність з президента, то він стане, як всі, як кожен громадянин України. До цього нам треба йти», – повідомив Власенко.

За словами депутата, закон про імпічмент – це точно не про рівність.

«Це закон про те, що каста недоторканних залишається в країні, що в нас є судді та президент, які не можуть бути притягнуті за звичайною процедурою за скоєння кримінального злочину», – пояснив Власенко.

Представник «Батьківщини» вкотре наголосив на необхідності скасувати «касти недоторканних в Україні» і забезпечити рівність всіх перед законом.

«Батьківщина» підтримує ініціативи, спрямовані на обмеження недоторканності. Але ми наполягаємо на внесенні змін до статті 105 КУ, скасувати недоторканність президента і зробити його рівним зі всіма громадянами», – додав Власенко.