Бабак: Економічне зростання України не можливе без сильних громад

  • Альона Бабак розповіла, що в Україні склалась унікальна ситуація для переходу до ключового етапу реформи децентралізації
  • Міністерша розвитку громад і територій України повідомила, що її відомство продовжить напрямок картографічного моделювання

Міністерша розвитку громад і територій України Альона Бабак розповіла, що в Україні склалась унікальна ситуація для переходу до ключового етапу реформи децентралізації. Про це вона розповіла під час зустрічі з послом Німеччини Анкою Фельдгузен та спецпосланником з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеоргом Мільбрадтом, передає Політарена.

«Наразі є унікальна синергія зусиль президента, уряду, парламенту, щоб перейти до ключового етапу реформи децентралізації та створити дієву систему контролю за законністю рішень органів місцевого самоврядування. Завдяки системній підтримці наших міжнародних партнерів вже маємо відповідну основу для законодавчого врегулювання цього питання», — розповіла Бабак.

Вона також повідомила, що міністерство продовжить напрямок картографічного моделювання для створення оптимальної моделі територіального устрою України.

«Мета одна: підвищити позицію України в рейтингу людського розвитку. Економічне зростання України не можливе без сильних громад, без розвитку регіонів. Ми хотіли б, щоб українці мали гідне життя — це наш пріоритет», — підкреслила міністерша.

Наприкінці зустрічі представники Німеччини наголосили, що їх держава й надалі підтримуватиме децентралізацію в Україні.


  1. Танасевич: Ми працюємо, щоб зменшити рівень корупції в Україні.
  2. Нефьодов: Закон про спільний транзит — це такий собі митний безвіз.
  3. Верховна Рада достроково звільнила весь склад ЦВК.