Аваков прокоментував спроби дискредитувати підрозділ «Азов»

Арсен Аваков
  • Арсен Аваков заявив, що спроба дискредитувати підрозділ «Азов» у США, свідчить про якість його боротьби за незалежність та територіальну цілісність України
  • Голова МВС зазначив, що ефективність «Азову» у захисті України від військової агресії Росії змусила спробувати дискредитувати спецпідрозділ таким гібридним способом

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що спроба дискредитувати підрозділ «Азов» у США, свідчить про якість його боротьби за незалежність та територіальну цілісність України. Про це повідомила пресслужба МВС, передає Політарена.

«Ганебна інформаційна кампанія про начебто розповсюдження нацистської ідеології серед особового складу окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ є навмисним намаганням дискредитувати підрозділ «Азов» та Національну гвардію України, перш за все, у свідомості міжнародних партнерів України, спровокувати кризу у відношеннях з нашими союзниками, послабити позицію нашої держави у світі", — розповів Аваков.

Міністр внутрішніх справ зазначив, що ефективність «Азову» у захисті України від військової агресії Росії змусила спробувати дискредитувати спецпідрозділ таким гібридним способом.

«Сподіваюсь, що чесна і відкрита позиція України і наведені факти будуть враховані нашими партнерами та соратниками по боротьбі щодо захисту демократії. Ми разом дамо відсіч цим брудним і підступним методам», — додав Аваков.


  1. Керівництво «Азову» відповіло на закиди конгресменів США визнати їх бійців терористами.
  2. Бойовики запросили режим «тиші» і самі його порушили одразу, як українці припинили стріляти.
  3. Кириленко: Область розвивається навіть в умовах війни і втрати частини території.