«Аваков — чорт»: біля Офісу Президента відбулась акція за усунення очільника МВС від влади (фото)

  • Під будівлею Офісу Президента України відбулась масова акція «Аваков — чорт»
  • Сотні активістів вимагали звільнити Арсена Авакова та не призначати його на посаду в новому уряді

Під будівлею Офісу президента України декілька сотень громадян вимагали від глави держави Володимира Зеленського не призначати чинного міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на будь-яку з посад в новому Кабінеті Міністрів, повідомляє кореспондент Політарени.

Декілька сотень учасників мітингу зібрались перед входом в ОПУ та розгорнули плакати з різними написами проти чинного міністра МВС. Зокрема, вони з великих літер, написаних на картоні, утворили напис «Аваков — чорт».

Один з організаторів акції, одесит Сергій Стерненко, зазначив, що команда Зеленського «любить референдуми», де населення висловлює свою позицію щодо конкретних питань. Тому активісти зібралися біля Офісу Президента, щоб глава держави почув від активного громадянського суспільства позицію щодо Арсена Авакова.

Сотні активістів кричали під вікнами ОПУ «Аваков — чорт», намагаючись докричатися до команди Зеленського й переконати його, що нинішній очільник МВС — стара влада, яку треба демонтувати.

«Ми вважаємо, що залишення Арсена Авакова на його посаді або в уряді на будь-якій іншій посаді — це суперечить тим принципам, які декларує команда президента України: що вони будуть приводити нові обличчя до влади, що вони будуть оновлювати систему в цілому. Залишення Авакова — це цементування того свавілля, яке ми спостерігали останні 5 років», — наголосив Стерненко.

Активісти запалили біля Офісу Президента червоні файєри й ще раз сотнями голосів нагадали Зеленському, що «Аваков — чорт».


  1. Коломойський: у мене навіть немає сумнівів, що Аваков буде міністром.
  2. Зеленський відповів на петицію про відставку Авакова.
  3. Гройсмана закликали звільнити Авакова за зневагу до української мови.