Арахамія: Свідок хабарництва не прийде на канал Коломойського, бо є загроза життю

  • Народний депутат, якому пропонували гроші за неголосування антикорупційного законопроєкту, не з'явиться в прямому етері «Права на владу»
  • Давид Арахамія повідомив, що нардепу принесли готовий законопроєкт і запропонували зареєструвати його в парламенті за винагороду

Народний депутат, якому запропонували 30 тис. доларів за те, щоб «провалити» законопроєкт №2047 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості», не прийде на телеканал «1+1», щоб розповісти про обставини справи у прямому етері. Про це заявив лідер фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді Давид Арахамія перед проходженням поліграфа, повідомляє Політарена.

«Свідка не буде сьогодні в студії, тому що йому заборонили правоохоронні органи. Кажуть що є  дві загрози: витік даних, які можуть порушити слідчий процес, друге — враховуючи, що кількість грошей в цій схемі дуже багато, десь 20 млн дол. на рік, тобто протягом останніх 5 років, хтось заробив десь 100 млн дол., є потенційні загрози самому депутату і його членам родини», — сказав Арахамія.

Він також уточнив, що до народного депутата звернулись з проханням зареєструвати у Верховній Раді вже готовий законопроєкт.

«До людини підійшли і дали законопроєкт в руки, і кажуть: «треба зареєструвати», — зазначив Арахамія.


  1. Арахамія приведе на «1+1» свідка, якому пропонували хабар у 30 тис. доларів.
  2. Перевірка поліграфом: Ще одна «слуга народу» не брала гроші, але дещо приховує.
  3. Експерт назвав смішною перевірку нардепа Леонова поліграфом тривалістю в 5 хвилин.