Арахамія про поліграф для депутатів інших фракцій: «Голос» піде, ЄС — навряд чи

  • Давид Арахамія сумнівається, що депутати-члени Комітету ВРУ з питань фінансів від інших політичних сил пішли би проходити поліграф
  • Лідер фракції вважає, що тільки депутати «Голосу» могли б погодитись на поліграф

Голова парламентської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія сумнівається, що депутати-члени Комітету Верховної Ради з питань фінансів податкової та митної політики від інших політичних сил пішли би проходити поліграф. Про це він заявив під час свого брифінгу, повідомляє кореспондент Політарени.

Лідера фракції СН запитали, чи можна вважати слова депутата Олександра Качури правдивими, якщо під час проходження поліграфу він відповів, що буде приховувати у своїх відповідях інформацію, яка стосуватиметься роботи нардепів.

"Це нормально, тому що в нього робота є публічна частина, є закрита частина. Можливо він на увазі мав саме це... Він автор одного з законопроєктів і він сам сказав «Хоча я не в комітеті, я піду, щоб не було потім ніяких інсинуацій та інтриг». Бачити, люди зі «Слуги Народу» взагалі пропонують повну відкритість. Давайте побачимо інше, як відреагують інші фракції на запрошення публічно проходити поліграф. Цікаво мені, чи піде ОПЗЖ ("Опозиційна платформа — За життя — ред.), чи піде ЄС («Європейська Солідарність» — ред.), чи підуть представники «Голосу», — розповів Арахамія.

Лідер фракції вважає, що тільки депутати «Голосу» могли б погодитись на поліграф.

«Я думаю, що „Голос“ піде. ЄС, я думаю, навряд чи», — додав Арахамія.


  1. Арахамія приведе на «1+1» свідка, якому пропонували хабар у 30 тис. доларів.
  2. Один «слуга народу» вже пройшов поліграф, хоча сам не з фінкомітету.
  3. Зеленський вважає, що нардепи з фінансового комітету повинні пройти поліграф.