5 помешкань, 4 авто: головний розвідник України оприлюднив декларацію

  • Владислав Бухарєв подав та оприлюднив декларацію, попри те, що керівництво СБУ продовжує приховувати свої декларації
  • Родина Бухарєва володіє п'ятьма помешканнями, користується чотирма автомобілями та заробила за минулий рік 1 млн 110 тис. грн

Голова служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв подав та оприлюднив свою декларацію, повідомляє Політарена.

Відповідно до поданих даних, у родини п'ять помешкань:

  • Квартира у Києві площею 106,1 кв.м, яка оформлена на усіх членів родини;
  • Житловий будинок у Вишеньках, Київської області площею 701,1 кв.м та квартира в Криму на 86 квадратів, записані на дружину Олену Бухарєву;
  • Квартира у Києві площею 219,1 кв.м за 14,5 млн грн та квартира в Зазим'ї, Київської області розміром 74,9 кв.м. та вартістю в 1,3 млн грн, якими володіє дочка головного розвідника Юлія Бухарєва.

Бухарєви користуються чотирма автомобілями: двома Lexus 2008 та 2011 років випуску, Volkswagen Multivan 2017 року випуску і Toyota Land Cruiser 2012 року випуску, якою користується сам Бухарєв.

avto - 5 помешкань, 4 авто: головний розвідник України оприлюднив декларацію

За минулий рік Голова СЗР разом з дружиною заробили 1 млн 110 тис. грн, при чому третину цієї суми становлять проценти від розміщення депозиту в банку.

Водночас тільки готівкою у родині близько 100 тис. доларів (понад 2,5 млн грн.). Окрім цього Олена Бухарєва має 428 тис. дол (понад 10,5 млн грн) та понад 80 тис. євро на банківських рахунках.

До призначення в Службу зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв був народним депутатом України від партії «Батьківщина». Дружина Олена працює в Управлінні освіти районної державної адміністрації Києва.

Наразі інші члени керівного складу Служби безпеки України, включно з новопризначеним головою СБУ Іваном Бакановим, відмовляються оприлюднювати свої декларації.


  1. Президент здійснив кадрові перестановки в СБУ.
  2. Рада замість Грицака призначила Баканова головою СБУ.
  3. Директора «Діскавері» обрали новим міністром оборони.